11
kwi

Co zrobić, aby zwiedzić kawałek Starego Kontynentu za nieduże pieniądze?

Mieszkamy na ładnym kontynencie – w każdym kraju jest sporo do zobaczenia. Nawet tak małe państwa jak Łotwa bądź Słowenia są tymi miejscami, w których moglibyśmy na spokojnie spędzić przynajmniej kilka tygodni. Jednakże fakty są takie, że w szczególności dla typowego mieszkańca naszego kraju nie jest znowu tak łatwo wysupłać gotówkę na wojaże. Co zatem musimy robić? Co zrobić, aby nie musieć rezygnować z marzeń? Trzeba zorganizować wyprawę na tzw. stopa! To rewelacyjne rozwiązanie – i duża oszczędność.
A więc jeśli poszukujesz tego rozwiązania, dzięki to któremu zaoszczędzisz dużą kasę, po prostu skuś się na tego typu typ transportu. Warto mieć na uwadze, że jeśli wchodzi w rachubę autostop, w każdym przypadku musimy dostosować własne zachowanie do kraju, w którym staramy się złapać kierowców. Jednak poznawanie Starego Kontynentu to w sumie nie tylko transport, ale również chociażby nocleg. Cóż, w naszym przypadku najbardziej wskazanym rozwiązaniem jest namiot. Zasadniczo taki rodzaj podróży jest interesujący, a jeszcze oprócz tego niedrogi!
źródło: http://www.stowarzyszenie-tecza.org.pl, http://nuffrespekt.com.pl, http://www.scenaletniaboto.pl, www.metatop.pl

Pozostałe artykuły tematyczne:

Comments are closed.